social media

nieograniczone możliwości i pierwsze źródło informacji

u

Czy wiesz, że

dla ponad 58% Polaków pierwszym źródłem informacji i inspiracji zakupowych są media społecznościowe?

Czy możesz sobie pozwolić na utratę szansy na pozyskanie tak dużej liczby potencjalnych klientów?

Prowadzenie skutecznej komunikacji w mediach społecznościowych nie oznacza, że musisz być wszędzie. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni do Twojej specjalizacji kanał i sposób komunikacji.

Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat czy LinkedIn to ogromne możliwości. Za ich pośrednictwem dotrzesz do różnych grup docelowych, dlatego przed przystąpieniem do pracy warto opracować strategię działania, dokładnie analizując stan wyjściowy. Scharakteryzować grupę odbiorców, narzędzia i działania tak, by osiągnąć sukces!

Nie trać czasu i pieniędzy na samodzielne eksperymenty. Powierz działania social media specjalistom. Podpowiemy co i kiedy publikować, pomożemy Ci zebrać niezbędne materiały i przygotować ciekawe, angażujące posty, z materiałem fotograficznym i wideo włącznie. Wybierzemy najlepsze formaty reklam i zaplanujemy kampanię tak, by zmaksymalizować efekty.

Social media to okno na świat dla Twojego biznesu!
Zaufaj specjalistom SEMPRE.media

Usługi:

 

•  Audyt Social Media

•  Strategia komunikacji Social Media

•  Prowadzenie fanpage

•  Kampanie Reklamowe Social Media

•  Opracowanie angażujących treści

•  Fotografia i video

•  Monitoring mediów społecznościowych i analiza

3

To nasze wspólne cele

Do social media podchodzimy strategicznie i kompleksowo. Stawiamy na komunikację opartą na wysokiej jakości treściach graficznych i tekstowych. Dlatego z pomocą SEMPRE.media Twój fanpage zyska swój unikalny charakter. Wszystko po to, by systematycznie podsycać stałe zainteresowanie odbiorców Twojego profilu. Zwiększymy zasięg publikowanych postów, budując wokół Twojej marki aktywną społeczność. Zmotywujemy fanów do działania i włączymy ich w akcję. Wzbudzimy ich sympatię i pozytywne emocje.

Raporty z efektów naszych prac otrzymasz zawsze, gdy tego potrzebujesz, w ustalonym wspólnie, dogodnym taktowaniu. Działamy w oparciu o twarde dane. W tym celu korzystamy z nowoczesnych narzędzi monitorujących tj. SoTredner, BRAND24. Analizując wyniki, obserwując i konsultując wyciągamy wnioski, by ciągle doskonalić podejmowane przez nas działania.

Usługi:

 

•  Audyt Social Media

•  Strategia komunikacji Social Media

•  Prowadzenie fanpage

•  Kampanie Reklamowe Social Media

•  Opracowanie angażujących treści

•  Fotografia i video

•  Monitoring mediów społecznościowych i analiza

media relations

Stale informuj o pozytywnych aspektach działalności swojej firmy.

Daj się poznać i zbuduj relacje z dziennikarzami, by Twój przekaz dotarł do szerszego grona odbiorców, bez ponoszenia dodatkowych kosztów reklamowych.

Utrzymanie stałych pozytywnych relacji z mediami to ogromna szansa dla Twojej organizacji. Zadanie trudne i czasochłonne, wymagające sporo wiedzy, doświadczenia i kreatywności. Warto jednak podjąć to wyzwanie korzystając z pomocy specjalistów SEMPRE.media.

Na Twoje zlecenie przygotujemy autorskie materiały: informacje prasowe, komunikaty i zdjęcia. W Twoim imieniu piszemy autorskie teksty do publikacji w mediach branżowych. Dopilnujemy, by opracowane materiały na czas trafiły do wszystkich potencjalnie zainteresowanych.

Zajmujemy się organizacją konferencji i wydarzeń dla dziennikarzy od A do Z. Dzięki współpracy z SEMPRE.media zyskujesz cenny czas i pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Nasze usługi realizujemy w systemie ciągłej obsługi biura prasowego lub jednostkowo, gdy uważasz, że nasza pomoc jest niezbędna – większe eventy, projekty.

Skorzystaj z usług SEMPRE.media.

Zajmujemy się organizacją konferencji i wydarzeń dla dziennikarzy od A do Z. Dzięki współpracy z SEMPRE.media zyskujesz cenny czas i pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Nasze usługi realizujemy w systemie ciągłej obsługi biura prasowego lub jednostkowo, gdy uważasz, że nasza pomoc jest niezbędna – większe eventy, projekty.

Skorzystaj z usług SEMPRE.media.

Usługi:

Usługi:

•  Relacje z mediami   •  Informacje prasowe   •  Artykuły tematyczne

•  Fotografia i video   •  Zewnętrzne biuro prasowe

•  Konferencje i eventy dla dziennikarzy   •  Monitoring mediów i analiza

•  Tworzenie baz kontaktów mediów lokalnych, regionalnych i branżowych

•  Relacje z mediami 

•  Informacje prasowe 

•  Artykuły tematyczne

•  Fotografia i video 

•  Zewnętrzne biuro prasowe

•  Konferencje i eventy dla dziennikarzy 

•  Monitoring mediów i analiza

•  Tworzenie baz kontaktów mediów lokalnych, regionalnych i branżowych

eventy, szkolenia, targi

Eventy to nieograniczone możliwości kreowania wizerunku i jedne z najchętniej wybieranych działań Public Relations.

Organizacja eventu to okazja do nawiązania dialogu z odbiorcami, poznania ich postaw, kreowania opinii i aktywności w bezpośrednim kontakcie z Twoją marką. To możliwość planowanego wpływania na wybraną grupę odbiorców lub całą opinię publiczną. Dobrze zorganizowany event przyciąga uwagę. Pozwala zwiększyć rozpoznawalność oraz wzmocnić pozytywne nastawienie, a dzięki zaangażowaniu mediów zyskać rozgłos i przebić się z informacjami o firmie jeszcze dalej.

Każdy event powinien mieć swój unikalny charakter. Zajmujemy się kompleksowym organizowaniem niezapomnianych i „szytych na miarę” wydarzeń dla pracowników, partnerów, klientów i mediów.

Usługi:

•  Organizacja konferencji, gali i seminariów

•  Przygotowanie i koordynacja wydarzeń dla mediów i konferencji prasowych

•  Realizacja szkoleń i integracji dla pracowników

•  Wspieranie obecności na targach i wystawach branżowych

•  Wydarzenia specjalne: dni otwartych drzwi, wmurowanie kamienia węgielnego

•  Realizacja działań sponsoringowych

indentyfikacja wizualna

Spójność wizerunkowa to podstawa sukcesu sprzedażowego Twojej marki.

Przemyślana i konsekwentnie stosowana identyfikacja wizualna pozwala na zbudowanie pozytywnego skojarzenia marki, by w końcu trwale zagościć w jego świadomości. Uporządkowanie systemu identyfikacji pomaga w dalszych działaniach marketingowych i PR, dlatego jest jednym z podstawowych zadań.

Identyfikacja wizualna jest jedną ze składowych DNA Twojej marki, dlatego do jej przygotowania lub odświeżenia podchodzimy ze szczególną dbałością.

Współpracujemy z wysokiej klasy grafikami, którzy gwarantują najwyższą jakość realizacji. Wspólnie omawiamy i dobieramy każdy szczegół tak, by jak najlepiej oddać i opisać unikalny charakter Twojej działalności. Przygotowujemy kompletne księgi znaku. Trafnie wskazujemy kluczowe zastosowania i pomagamy w systematycznym wdrażaniu. W zależności od Twoich potrzeb przygotowujemy także pojedyncze projekty obejmujące: logotyp, drugi firmowe i użytkowe, strony internetowe i wiele innych.

fotografia i video

Jedno ujęcie pozwala powiedzieć więcej niż tysiąc słów.

Skupia naszą uwagę, interesuje, fascynuje i zostaje z nami na długo. To podstawa nowoczesnej komunikacji, akcji sprzedażowych i edukacyjnych, okazja do relacjonowania i po prostu bycia blisko Twojego odbiorcy. W SEMPRE.media integrujemy obraz i słowo. Pomagamy opowiedzieć Twoją historię.

Dlaczego warto zainwestować w przemyślaną komunikację z wykorzystaniem zdjęć i filmów? Zdjęcia i filmy pozwalają opowiedzieć więcej, angażują i skutecznie wspierają proces podejmowania decyzji zakupowych. Pomagają zrozumieć działanie, ocenić przydatność i pobudzić potrzeby klienta. Warto więc poświęcić temu zagadnieniu szczególną uwagę.

W SEMPRE.media rozumiem jak ważne jest przygotowanie wysokiej jakości contentu. Pomożemy Ci przygotować niezbędne do prowadzenia stałej komunikacji materiały. Zlecenia wykonujemy własnym sprzętem. Współpracujemy także z wykonawcami zewnętrznymi, w zależności od Twoich potrzeb i preferencji.

monitoring

Wykorzystujesz wszystkie dostępne dane?

Realizując działania marketingowe i PR warto zajrzeć głębiej. Nie wszystko jest bowiem widoczne na pierwszy rzut oka. Systematyczna ewaluacja jest kluczem do zapanowania nad wydatkami reklamowymi. Eliminując niespełnione obietnice zrealizujesz więcej celnych i przemyślanych kampanii lub zaoszczędzone środki przeznaczysz na inne przyjemności.

Wierzymy w swoją intuicję, ale mimo to, zawsze konfrontujemy ją z twardymi danymi zebranymi przy pomocy nowoczesnych narzędzi monitorujących tj. BRAND24 czy SoTrender. Wyniki zestawiamy z danymi dostępnymi w Twojej firmie. Tak przygotowaną analizę opatrujemy autorskimi wnioskami i rekomendacjami. SEMPRE.media to godny zaufania Partner. Dlatego zachowujemy pełną poufność powierzonych nam danych.

napisz do nas

Nowe pole

Nowe pole

Nowe pole

13 + 9 =

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest SEMPRE – Maciej Szela z siedzibą w (36-245) Nozdrzcu 36, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.
W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami za pośrednictwem powołanego Inspektora ochrony danych, pisząc na adres: biuro@sempre.media